Cevizce Erdem Fidancılık (CEF)
Aşılı Ceviz Fidanı
Ceviz Fidanı Tohumu Dikimi
Ceviz Fidanı Aşılanması
Ceviz Fidanı Yetiştirilmesi
Tüplü Ceviz Fidanı
Ceviz Fidanı Sevkiyatı
Açık Köklü Ceviz Fidanı
Dikilmeye Hazır Açık Kök Ceviz Fidanları
 
Açık kök ceviz fidanı olarak yetiştirilen ceviz fidanlarımızın sökülmesi, fidanın kış dinlenmesine geçmesi ile yani yapraklarını dökmesine müteakip Kasım ayından itibaren başlamaktadır.

Açık köklü fidanlarımız en az iki yıllık bir çabanın sonucunda üretilmiştir. Açık kök üretilmiş bir ceviz fidanı kök, boy ve gövde olarak güçlü yetişmiş bir fidandır.

Açık köklü olarak Chandler, Fernor, Pedro, Franquette, Şebin, Bilecik ve Yalova cins ceviz fidanlarının üretimini yapmaktayız.

açık-köklü-chandler-ceviz-fidanı çetnır-ceviz-fidanı
 
30 ay gibi uzun bir süre zarfında üretilebilen açık köklü ceviz fidanlarımız sizden gelen talepler doğrultusunda sökülmektedir. Bu sökümler sırasında köklerin hırpalanmadan sökülmesine ayrı bir önem verilmektedir.

Sökümü yapılan açık kök ceviz fidanları, 10'arlı demetler halinde türlerine göre destelenerek satışa hazır hale getirilmektedir.

Bizden alacağınız açık köklü fidanların tarlaya dikimi için açacağınız çukurlar  en az 50-60 cm derinliğinde ve 40cm çapında olmalıdır. 


     
açık-köklü-ceviz-fidanı-sökümü chandler-ceviz-fidanı-açık-köklü
 
Tarladan sökümü yapılan aşılı ceviz fidanlarımız, depolarımızda köklerin tamamı dere kumuyla örtülü bir şekilde tutulmaktadır. 
chandler ceviz fidanı-aşılı-açık-kök-fernor-ceviz-fidanı chandler ceviz fidanı yetiştirilmesi-açık-kök-aşılı-ceviz-fidanı
 
 Her türlü sorularınız ve fidan siparişi için bize ulaşınız. 
Hasan ERDEM 0 539 654 89 45
Bülent ERDEM 0 532 354 60 57